Inne urządzenia sieciowe

Przedział cenowy:
od:
do:

Fujitsu TX1330M3 E3-1220v6 1x8GB 2x1TB DVD 1Y

Fujitsu TX1330M3 E3-1220v6 1x8GB 2x1TB DVD 1Y

Sprawdź: fujitsu

Cena: 3 925,00 zł
Dostępny u partnera:

Przełącznik hpe officeconnect 1420 5g

Przełącznik hpe officeconnect 1420 24g

Karta hp 81e pcie 1 port fc 8 gb hba

Karta hp 81e pcie 1 port fc 8 gb hba

Sprawdź: karta | pcie | port

Cena: 4 194,31 zł
Dostępny u partnera:

Przełącznik Aruba 2530 8G PoE+

Przełącznik HPE OfficeConnect 1910 48

Przełącznik HPE OfficeConnect 1820 8G PoE+ (65 W)

Karta HP 81Q PCIe 1 port FC 8 Gb HBA

Karta HP 81Q PCIe 1 port FC 8 Gb HBA

Sprawdź: karta | pcie | port

Cena: 3 174,00 zł
Dostępny u partnera:

Przełącznik Aruba 2530 48

Przełącznik HPE OfficeConnect 1410 24

Hewlett packard enterprise serwer ml30 gen10 e-2134 perf svr p06789-425

Hewlett packard enterprise serwer ml30 gen10 e-2224 1p16g 4lffsvr p16928-421

Dell Serwer T440 8x3.5 4108 16GB 120GB H330 750W

Dell Serwer T440 8x3.5 4108 16GB 120GB H330 750W

Sprawdź: serwer

Cena: 7 281,00 zł
Dostępny u partnera:

HPE Serwer ProLiant ML350 Gen10 Xeon-B 3106 8-Core 1.70GHz 11MB 1x16GB RDIMM 4xHotPlug 3.5in SA S100i SATA 500W 3yr NBD

Dell Dell T430 E5-2620v4 8GB 300GB H730P DVDRW 1Y

Dell Dell T430 E5-2620v4 8GB 300GB H730P DVDRW 1Y

Sprawdź: dvdrw

Cena: 8 278,00 zł
Dostępny u partnera:

Tp-link mc100cm media konwerter 10/100 mm-sc

Tp-link mc100cm media konwerter 10100 mm-sc

Media konwerter MC100CM umożliwia zamianę sygnału optycznego 100BASE-FX na sygnał 100Base-TX przewodzony kablem miedzianym i w odwrotnym kierunku

Sprawdź: link | media | konwerter

Cena: 100,80 zł
Dostępny u partnera:

Tp-link mc210cs media konwerter 1gbe single-mode

Tp-link mc112cs media konwerter 10/100 wdm

Tp-link mc112cs media konwerter 10100 wdm

Media konwerter MC112CS umożliwia zamianę sygnału optycznego 100BASE-FX na sygnał 100Base-TX przewodzony kablem miedzianym i w odwrotnym kierunku

Sprawdź: link | media | konwerter

Cena: 100,80 zł
Dostępny u partnera:

Hewlett packard enterprise serwer micro gen10+ 16g e-2224 p16006-421

Hewlett packard enterprise serwer micro gen10+ 1tb e-2224 p18584-421

Finezja cen. Ilość ofert: 1


Lenovo serwer st250 e-2276g 16gb 7y45a049ea

Atrakcyjne oferty

Czytaj więcej


wesele

Kategorie

Mapa strony